Senior Digital Marketing Consultant

Slimme strategieën, scherpe analyses en marketing die wél resultaat oplevert; dat is waar jij voor gaat. Niet zomaar een paar campagnes draaien, maar écht impact maken. Bij LeadLogic krijg je de vrijheid om jouw expertise los te laten op uitdagende projecten, direct te schakelen met opdrachtgevers en collega’s te coachen die net zo gedreven zijn als jij. Ook zijn de mogelijkheden rondom de inzet van nieuwe systemen en AI eindeloos. Geen standaard trucjes, maar marketing die werkt. Klinkt als jouw volgende stap? Lees verder!

Wat ga je doen?

Je werkt voor verschillende opdrachtgevers en leidt deze trajecten van A tot Z. Soms ga je zelfstandig aan de slag, maar meestal werk je samen met een team van gedreven marketeers. Een fijne mix tussen strategisch en uitvoerend werk. Dit zijn jouw belangrijkste taken:

  • Je gaat aan de slag met marketingstrategieën. Plannen die niet in een lade verdwijnen, maar in de praktijk echt werken—van strategie tot uitvoering.
  • Samen met een team van digital marketeers zorg je ervoor dat deze plannen worden doorvertaald naar concrete campagnes en slimme groeiacties.
  • Je houdt continu de resultaten in de gaten, analyseert data en komt met scherpe inzichten en aanbevelingen om bij te sturen waar nodig.
  • Je bent ook een sparringpartner voor opdrachtgevers. Je denkt verder dan marketing en helpt zo jouw opdrachtgevers echt verder.
  • Binnen het team neem je een coachende rol op je. Je deelt kennis, inspireert collega’s en helpt hen groeien in strategisch denken.

Dit bieden wij jou:

  • Salaris: een competitief salaris tussen €4.050 en €4.500, afhankelijk van je achtergrond en ervaring, aangevuld met bonussen.
  • Ontwikkeling: 20% van je werktijd is gereserveerd voor persoonlijke en professionele groei.
  • Flexibiliteit: vrijheid in werktijden en -locaties, met de mogelijkheid om bij opdrachtgevers te werken, vanuit onze kantoren in Ermelo en Amersfoort of vanuit huis. 
  • Extra's: een auto van de zaak met tankpas, Macbook (of HP, so you will) en iPhone, leuke uitjes en een extra vrije dag op je verjaardag.
  • Een dynamische werkweek. Met verschillende opdrachtgevers, operationeel meewerken, strategie trajecten, interne projecten, coaching, verschillende locaties zal jij je niet snel vervelen!

Dit kan je allemaal van LeadLogic verwachten

LeadLogic is anders dan veel marketingbureaus. Waarom? Omdat jij centraal staat. Want als jij blij bent, zijn jouw opdrachtgevers en wij dat ook.

Vrij op je verjaardag

Die moet je gewoon met vrienden en familie vieren. Verjaardagscadeautje.

Auto van de zaak

Met tankpas en privékilometers. Gas! (richting die sollicitatiebutton).

Een manager werkplezier

Echt! Annemieke zorgt ervoor dat je met éxtra plezier naar je werk gaat. Vers fruit, eten, drinken én de leukste personeelsuitjes. Heb je wensen? Annemieke is your (wo)man!

80% klanturen, 20% ontwikkeling

Zodat je nóg beter kunt worden in je werk.

Flexibiliteit

Wij zijn de moeilijkste niet als het aankomt op werkplekken en -tijden.

Laptop en iPhone van de zaak

Wel zo handig. Aan jou de keuze wat je fijn vindt werken: een nieuwe MacBook Pro of een HP, iPhone 14 of 15.

Bonussen

Haal je een sale binnen? Dan staat er aan het einde van de maand iets leuks tegenover. Iets héél leuks.

Pensioenbijdrage

Zodat je er later ook warm bij zit.

0/0

Wat breng jij mee:

  • Gepokt en gemazeld in de online marketing wereld en zo’n 5 jaar ervaring aan de bureauzijde
  • Hbo of wo  werk en denkniveau 
  • Communicatief ijzersterk. Of het nu gaat om klanten overtuigen, collega's coachen of complexe data begrijpelijk maken, jij brengt je boodschap glashelder over.
  • Creatief en oplossingsgericht, omdat marketing geen one-size-fits-all is en je telkens zoekt naar de beste aanpak voor iedere klant.
  • Je werkt analytisch en datagedreven, waardoor je campagnes continu optimaliseert en onderbouwde keuzes maakt die resultaat opleveren.

Over ons

Wij zijn LeadLogic. Met een team van rasechte marketeers met een bak aan kennis zetten wij ons iedere dag in voor de structurele groei van onze opdrachtgevers. We zeggen wat we doen, en doen wat we zeggen. Werken bij LeadLogic betekent samenwerken, groeien en het beste uit jezelf halen. Hiërarchie? Doen we niet aan. Controle? Al helemaal niet. De sfeer is open, gezellig en informeel, met regelmatig uitjes en volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Bij ons heeft iedereen evenveel inspraak en er zijn volop doorgroeimogelijkheden. Jouw groei is de basis voor ons gezamenlijke succes, en we zorgen ervoor dat jij je elke dag kunt blijven verbeteren.

Klinkt goed?

Solliciteer dan direct! Heb je eerst nog vragen? Neem dan contact op met Annemieke! 
Dat kan via mail of telefonisch

Voor alle recruiters en  recruitmentbureaus/-bedrijven: in samenwerking met ons zusje Buro Aangenaam zijn we heel goed in het invullen van onze eigen vacatures. Bespaar jezelf dus de tijd en moeite. ;) 

This job is only available for people who speak Dutch fluently.

 

Kom kennismaken!

Ben je overtuigd en wil je meteen solliciteren? Super tof! Vul het sollicitatieformulier in en Annemieke neemt contact met je op.

Annemieke Raap

Annemieke Raap

Manager werkplezier
Wij krijgen een 5 op