Vacature
Medior Digital Marketing Consultant
Hallo daar! 
Als marketeer ben je waarschijnlijk al ruimschoots bekend in ons o zo mooie vak en toe aan iets nieuws. Andere bedrijfscultuur, andere collega’s, andere opdrachtgevers, andere opdrachten. We’ve got you.
‘‘
Binnen LeadLogic heb ik de verantwoordelijkheid, het vertrouwen en de uitdaging gekregen waar ik naar op zoek was. Dit maakt dat ik iedere dag met veel plezier aan de slag ga!​
- Gerben de Graaf
Dit ben jij:
-
Je hebt hbo werk- en denkniveau
Bij voorkeur richting marketing of communicatie. Maar met een andere opleiding ben je ook meer dan welkom -
Ervaren marketeer
Bij LeadLogic ben je medior wanneer je tussen de 3 en 5 jaar ervaring in het vak hebt. -
Strategische denker
Met die marketingstrategieën weet jij wel raad -
Commerciegerichte creativiteit
Je ziet commerciële kansen en speelt hierop in met te gekke content -
Communicatief sterk
Klinkt cliché, maar opdrachtgevers adviseren over strategieën en budgetten is soms echt andere koek. Je kent het wel -
Analytisch onderlegd
Door data te analyseren kom jij tot briljante conclusies en actiestappen -
Alles behalve een ja-knikker
Geef liever jouw (ongezouten) mening, worden we alleen maar beter van! -
Coach
Je vindt het leuk om juniors op weg te helpen en te coachen bij vragen -
Kom je van bureauzijde?
Dan heb je bij ons stiekem een streepje voor
Dit bieden wij jou:
-
Jaarcontract zonder proeftijd
Ergens tussen de 32 en 40 uur. Wat jij wil! -
Een lekker salaris
Als medior start je bij ons met een salaris tussen de €3.430 en €3.790 (excl. 8% vakantiegeld). -
Pensioenbijdrage
Dan zit je er later ook nog warm bij. -
Haal je een sale binnen?
Dan krijg je een lekkere salesbonus. Wel zo eerlijk. -
Auto van de zaak mét tankpas
Die je ook privé mag rijden. We vinden het belangrijk dat jij veilig de weg op gaat -
25 verlofdagen
Die je kunt opnemen wanneer je wilt! -
Zeiden we 25 verlofdagen?
Maak daar maar 26 van, want je bent lekker vrij op je verjaardag. Fijne verjaardag! -
Laptop en Iphone van de zaak
Aan jou de keuze wat je fijn vindt werken: een MacBook of een HP, Iphone 14 of 15. -
Wekelijkse bootcamp
Met elkaar lachen, bewegen en zweten. -
Salesbonussen
Volg jij een lead voor LeadLogic op en zet je die om in een klant? Dan krijg je een lekkere bonus, wel zo eerlijk toch? -
Doorgroeimogelijkheden
Groei jij? Dan groeit jouw functie! De senior-positie staat op jou te wachten. -
Gezonde lunch
De lunch regelt onze cateraar. En goed nieuws: wij betalen 50%. Het fruit, de blikjes in de koelkast en snacks zijn all-inclusive. -
Flexibiliteit
Zowel in werktijden- als plekken. Werk je op één van onze kantoren, bij de opdrachtgever op locatie of lekker thuis? Ook ben je flexibel in werktijden. Werk je liever van 8 tot half 5 of juist van 10 tot half 7? Dan is dat (als je agenda het toelaat) geen enkel probleem! -
Nog meer ruimte voor zelfontwikkeling
Naast de studiedag zijn er leerzame kennissessies en sparringsgroepjes. Ook hebben wij regelmatig interessante sprekers!
Geïnteresseerd in deze functie?
Ken je ons al en wil je meteen solliciteren? Dat mag natuurlijk ook! Je kan daarvoor contact opnemen met Gerrianne.
Proef de sfeer van het LeadLogic team
Maak kennis met ons broertje (of zusje, wat jij wilt): Buro Aangenaam. Naar de buitenwereld zijn we twee aparte labels, intern delen we zo’n beetje alles. Op werkgebied dan.
Onze collega’s van Buro Aangenaam houden zich ook bezig met de groei van organisaties, maar dan in medewerkers in plaats van omzet. Dus gaat jouw hart sneller kloppen van employer branding? Kijk dan ook naar de vacatures bij Buro Aangenaam. Het grootste verschil in werkzaamheden is dat je minder met data en meer met content bezig bent.
Kun je niet kiezen? Begrijpelijk. Je mag een combinatiefunctie doen als Digital Marketeer én Employer Brand Marketeer. Best of both worlds ;-). Da’s ook Aangenaam.